Bij de levering van 6 stuks koffiemokken bleken er 3 ... lees meer >>
Graag wil ik u bedanken voor de snelle oplossing en ... lees meer >>
Plaats een bericht >>
Wie zijn wij
Welkom bij Euregiohunt,
Wie zijn wij?
Wij zijn Peter, Lian, Lizanne en Caroline Bosch en samen zijn wij deze jacht- en outdoor winkel begonnen om u alle mogelijke artikelen voor jacht en outdoor aan te bieden.

Waarom een winkel?
Dit idee kwam oorspronkelijk van mijn vader, Peter. Ondertussen is hij al 40 jaar actief in het agrarische vak. Daarvan heeft hij 25 jaar agrarisch loonwerk verricht. Pap heeft de jacht sinds zijn lagere school mogen ervaren. Het jagen in combinatie met zijn liefde voor de flora en fauna heeft er uiteindelijk voor gezorgd dat hij zich steeds meer op de verbetering van de biotoop is gaan richten. Nadat pap door gezondheid zijn grondverzet- en agrarisch loonbedrijf heeft moeten opgeven heeft hij het vaak over zijn droom, om een winkel met jachtartikelen te beginnen, gehad. Daar hebben wij hem altijd in gesteund en bij proberen te helpen. Ieder op zijn eigen vakgebied. En wat begonnen is met een webwinkel is nu al een winkel aan huis waar iedereen welkom is.
Waar het ons omgaat is een assortiment met een goede prijs-/kwaliteitverhouding te leveren waar iedereen tevreden over is. Ieder nieuw snufje wordt door pap zelf getest. Zo kan hij het beste en eerlijkste advies geven. Kleding testen wij, de dames in het gezin, met alle plezier op draagbaarheid, maat en pasvorm uit.
Samen zijn we vaak te vinden op jachtbeurzen, waar we samen opzoek zijn naar nieuwe artikelen voor in onze winkel. Caroline, mam en ik zijn continu op zoek naar gepaste maar ook leuke kleding voor de vrouwelijke jager. Mams interesse en liefde voor porselein en andere jacht accessoires vult de winkel mooi aan zodat niet alleen de jager, maar ook zijn partner bij ons kan slagen.
Op beurzen staan we als team maar vooral als gezin samen sterk en doen we er alles aan om u op een vriendelijke en warme manier welkom te heten op onze stand.
Zoals pap zou zeggen :’’ als de koffie vers is en de Jägermeister koud staat, kan het alleen maar goed gaan.’’
Met vriendelijke groeten,
Lizanne Bosch




































